Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Deregulacja za pasem
Autor: Piotr Rościszewski
Data: 2012-02-29 09:25:08

[cytat]kurs może zorganizować każdy[/cytat]
Co komu, po tym teoretycznym, stwierdzeniu. A kandydatów to sam wyprodukuje? Da im jakiś prochów, żeby się chcieli zapisać? Każdy, to organizował kurs, jak dawały dotację urzędy pracy w ramach walki z bezrobociem i niewiele było z tego pożytku.

[cytat]Poprzeczka komisji hmm to już zależy od komisji ale tą powołuje marszałek i ma dowolność w wyborze z zaproponowanych kandydatów. A jeśli uważa że jakiś członek źle wykonuje swoją pracę to może go odwołać.[/cytat]
Kolejna teoria. Jeszcze nie spotkałem szefa urzędu, który by sam od siebie wnikał w takie szczegółiki, np. jak poprzeczka wymagań egzaminatora, no chyba że sam jest przypadkiem przewodnikiem.

[cytat]Jak niema gdzie ? kursant ma przecież zajęcia praktyczne [/cytat]
Nie rozumiesz, czy tylko udajesz? Ja piszę głównie o praktyce w znajomości terenu i wiedzy, którą zdobywa się latami, a Ty tylko o krótkiej praktyce w prowadzeniu wycieczek na kursie. Rolą tych drugich jest tylko ukierunkowanie kursanta, a nie zastąpienie wcześniejszego doświadczenia.

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?