Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Nie ośmieszajcie się!
Autor: Piotr Rościszewski
Data: 2012-01-26 13:27:04

Jako przewodnik i działacz PTTK zawsze byłem przeciwny zmuszania ludzi do narzucania swojego sposobu spędzania wolnego czasu, więc popieram twoje wywody dotyczące "Obrony zawodu pilota i przewodnika" przez PTTK-owskich przewodników.
Zawsze uważałem, że nie należy mieszać do działalności turystycznej polityki, tym bardziej, że twoje wywody dotyczące relacji władza - Solidarność są mocno wypaczone. Mocno upraszasz problem pisząc o złej władzy i wspaniałej Solidarności. W Solidarności była prawdziwa ekstrema, a nie jakaś "tak zwana", która według mojej oceny opanowała sporą część tej organizacji i ktoś musiał ostudzić jej zapędy. Inna sprawa, czy ówczesna władza zrobiła to właściwie, ale bardzo dobrze, że jakaś reakcja była, bo mogło to skończyć się to wiele później i o wiele gorzej. Twoje porównanie óczesnej władzy do obecnych przewodników ma się nijak do rzeczywistości. Ani nie ma tu żadnej ekstremy, ani przewodnicy nie ogłoszą żadnego stanu wyjątkowego i nie będą strzelać do dzikich dotąd wycieczek.

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?