Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Czy o PTTK można pozytywnie?
Autor: radek83
Data: 2011-11-25 23:50:31

O PTTK można bardzo pozytywnie. Tyle, że o ludziach "z dołu", ludziach robiących coś dla idei. To oni są siła towarzystwa. Jedak góra ma to gdzieś. Brakuje tu pomysłu, jakiejś strategii, głębszej refleksji.
Wychodzi się z założenia, że jesteśmy, robimy to co robimy od lat, wypełniając kolejną kolumnę roczną tego samego sprawozdania. Zgodzę się z tym, że statystyki są ważne, ale jeżeli ktoś siedzi nad nimi, stara się żeby były kompletne i nie zniekształcały obrazu, a następnie przełożeni odkładają te statystyki ad kosz, nie dokonując analizy to cała robota jest bezsensu.
Dzisiaj muszą być komisje, komitety wielkie dyskusje i nic z tego nie wynika. Teraz sytuacja z budową Orlej Perci i ks. Gadowski. Było podobnie, idealista, który odbijał się od betonu TT ( obawa utraty przez przewodników klientów spowodowana szerszym udostępnieniem Tatr, po ponad stu latach mamy porównywalne problemy). Gadowski swoim zacięciem ruszył trochę ten beton. Inaczej się nie da.
Konstruktywna krytyka- tak, w porządku, ale niech będzie słyszane jej echo a nie głupie nadymanie się, że krytykę dopuszczamy a racja jest jedna- nasza.
Jak można konstruktywnie krytykować nepotyzm? Nie rozumiem tego. W normalnym kraju jak ktoś ustawi członka rodziny na stanowisku opłacanym z publicznych pieniędzy (bo takimi są środki PTTK to jest kryminał. W Polsce taki ktoś jest zasłużonym za długoletnią pracę. Znam wiele przypadków, że dzieci pracują na stanowiskach swoich rodziców i są opłacani z pieniędzy podatnika. I na słowo nepotyzm dostaję drgawek :)

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?