Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Czy o PTTK można pozytywnie?
Autor: Łukasz Aranowski
Data: 2011-11-23 08:17:38

Cześć!

[cytat]Dlatego że wszelkich zmian w naszym towarzystwie nie dokonuje się pisząc na forum tylko zabierając głos na Walnym Zjeździe które to gremium jest najwyższą władzą PTTK i może wszystko zmienić. Tam należy się dostać i zabierać głos i tam pokazać że jest dużo ludzi z dobrymi pomysłami i chcących zmian.[/cytat]

Widzisz Kolego, uczestniczyłem w dwóch Walnych Zjazdach PTTK. I wierz mi, że zabierałem głos i udzielałem się bardzo intensywnie. Prowadziłem nawet internetową relację z jednego ze zjazdów. I co? I nic.

1) Na Zjazd trzeba się dostać. Obecna ordynacja wyklucza w zasadzie dostawanie się tam ludzi, którzy mają wolę zmian. Z definicji wchodzą ludzie zadowoleni ze status quo.

2) Na samym Zjeździe duża część kolegów zainteresowana jest wyłącznie jednym punktem - wyborami do władz. A zresztą większość wniosków zjazdowych trafia później do ZG PTTK i wraca stamtąd z rekomendacją "nie realizować".

Dlatego powiem przewrotnie. O PTTK trzeba krytycznie. Dobrego samopoczucia akurat w Towarzystwie jest nadmiar. :-)

Pozdrawiam,
Łukasz Aranowski

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?