Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Żeby schronisko było schronem
Autor: Ojciec Pio
Data: 2011-05-26 13:02:30

No to teraz kubeł zimnej wody:

Komercyjne firmy (których zarządy wywodzą się z zarządów PTTK-u) przejęły rządy nad schroniskami PTTK i oferują dzierżawę tychże schronisk po tak horrendalnie wysokich cenach że nawet wasza ukochana Bacówka Pod Honem nie może się doczekać na nowego gospodarza (obecnie jest prowadzoną przez tą samą panią o której pisałeś ale jej status jest "oczekująca na gospodarza"). W związku z tym nie zdziwcie się jak na to miejsce przyjdzie ktoś ze zmysłem do biznesu i przerobi Wasz ukochany "Hon" w kolejny Murowaniec czego Wam i sobie NA PEWNO nie życzę...

Pozdrawiam i do zobaczenia na szlaku

Piotrek

PS. Mimo mojego wielkiego sentymentu do Schronisk PTTK coraz częściej odwiedzam Schroniska Prywatne, nie PTTK-owskie, których w górach nie brakuje. Polecam Łupków - Chatka na końcu świata, Cyrlę (nad Rytrem - polecam szczególnie gorąco), Niemcową - niezapomniany klimat i filozofia made in Harris :) oraz Zielone Skałki (adres Jaworki k. Szczawnicy - świetne miejsce na zorganizowane grupy - full pełna samoobsługa bo gospodarz mieszka 2 km dalej).

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?