Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Zlot Przodowników TG z Wlkp.
Autor: Przodownik 1811
Data: 2010-06-15 19:25:05

Sprostowanie!
Ponieważ to forum uniemożliwia edytowanie postu i poprawianie błędów, podaję poprawny link do fotorelacji ze Zlotu => http://picasaweb.google.pl/Klubsudecki/Jeseniky2010#slideshow/

PS. Na tutejszym forum od początku brakuje drobiazgu, a mianowicie możliwości edycji swoich postów - choćby tylko czasowo ograniczonej! Wysyłam bowiem post i nagle zauważam, że popełniłem literówkę albo jakiś inny drobny błąd, którego w obecnym stanie rzeczy nijak nie da się cofnąć. No chyba, że - jak teraz - pisząc kolejnego posta ze sprostowaniem. Na większości forów, z którymi się spotkałem jest zarówno możliwość edycji - i to w każdym czasie - jak i usunięcia posta, zanim ktoś dopisał kolejnego. Myślę, że umożliwienie edytowania postów, np. póki pod spodem nie pojawi się następny post (żeby nie wprowadzać możliwości zmian już po czyjejś odpowiedzi), byłoby uzasadnione i mile widziane nie tylko przeze mnie.

Pytanie do administratora: [b]Kiedy w końcu doczekamy się możliwości edycji własnych postów?[/b]

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?