Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Nestorzy PTTK
Autor: Łukasz Aranowski
Data: 2010-02-16 15:35:06

Cześć!

[cytat](...) znajduje się na Wikipedii.[/cytat]

I to jest właśnie metoda na ominięcie skostniałego ZG PTTK. Zrób to sam. :-)

Dumą mnie napawa, że kod, layout i zawartość serwisu PTTK które zostawiłem w roku 2005 istnieją bez większych zmian po dziś dzień. Jednak obiektywnie rzecz biorąc cały serwis pttk.pl jest już po prostu przestarzały. Przez ostatnie 5 lat świat poszedł naprzód. To co w pierwszej połowie pierwszej dekady XXI wieku było nowinką, dzisiaj, u jej schyłku, jest już anachronizmem. Przykładowo, komentarze pod artykułami, oceny, możliwość dodawania własnych treści przez użytkowników itp. są już codziennością każdego, nawet całkiem małego i skromnego serwisu. ZG PTTK poszedł w drugą stronę i w przeciągu ostatniego roku pozbył się jedynego interaktywnego elementu strony (zgadnijcie o czym piszę? ;-)).

W efekcie liczba użytkowników pttk.pl w zasadzie się nie zmieniła (wg badań Gemiusa). Podczas gdy w tym czasie liczba internautów się podwoiła, a ich przeciętna aktywność wzrosła jeszcze bardziej. Jak rzadko który przykład świetnie ilustruje to tezę, iż kto nie idzie naprzód, ten się cofa.

Pozdrawiam,
Łukasz Aranowski

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?