Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Marianna Orańska, a PTTK
Autor: Janek Nowak
Data: 2010-01-08 13:46:12

Idąc tokiem Twojej argumentacji, to popatrz ile tu takich bezsensów;
[cytat]
http://www.pttkmiedzygorze.ta.pl/?id=17

X MIĘDZYGÓRSKI RAJD MARIANNY ORAŃSKIEJ

06 CZERWIEC 2009

W dniu 06.06.2009 (sobota) odbył się kolejny już X Międzygórski Rajd Marianny Orańskiej. Tym razem uczestnicy rajdu zwiedzili miejsca związane z Jej działalnością na terenie Międzygórza. Każdy uczestnik otrzymał stosowną książeczkę „ Szlakiem Królewny Marianny Orańskiej wraz z regulaminem w celu potwierdzenia pobytu w tych miejscach do zdobycia I stopnia odznaki, odznakę rajdową i dyplomik uczestnictwa.

Trasa rajdu wiodła ulicami i ścieżkami Międzygórza na Śnieżną Polanę do Ogrodu Bajek i dalej na Zaporę wodną i kanion rzeki Wilczki do Wodospadu. Po trasie oprowadzali Przewodnicy Kol. Głaz Włodzimierz i Kol. Stecki Bogusław. Uczestnicy dowiedzieli się wielu ciekawostek o tym zakątku i Królewnie Mariannie. Organizatorem tegorocznego rajdu było Koło Przewodników i Komisja Krajoznawcza Oddziału PTTK w Międzygórzu. Rajd został włączony do projektu „Pozytywna energia- najwyższy stopień zasilania” Programu „Partnerstwa Lokalne PAFW, Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Fundusz Lokalny Masywu Śnieżnika.[/cytat]

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?