Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Gorczańska Chata
Autor: pawelk84
Data: 2010-01-05 22:34:16

Witajcie.

Dopiero co rozpoczął się nowy rok a tu już zbliża się wielkimi krokami [b]VI Karpacki Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy[/b]. W tym Roku po raz pierwszy w historii organizujemy go w [b]Gorczańskiej Chacie[/b]. Liczymy na waszą obecność i hojność. Jeśli sami nie możecie przyjść, przyjechać, przylecieć to powiedzcie wszystkim swoim znajomym, ciotkom, wujkom, braciom, siostrom, rodzicom i dzieciom, powiedzcie nawet sąsiadom, że w Gorczańskiej Chacie czekamy na nich.

W programie:
- ognisko;
- tańce pod księżycem;
- pokazy filmów góskich (m.in. "Biały Ślad" z 1932);
- gitarzenie przy kominku;
- licytacja;
- rano ostra jazda na jabłuszkach i innych rzeczach, które przyniesiecie ze sobą.

Wszystkie pieniądze z licytacji oraz część z noclegów zostanie przeznaczona na konto Orkiestry.

W ramach imprezy SKPG Kraków (opiekun Gorczańskiej Chaty) współpracuje z STA "Wierchy". Wspólnie zorganizowana zostanie trasa na rakietach śnieżnych: http://wierchy.pttk.pl/?s/_nowosci.id/_165

Przy okazji kilka słów o "akcji śmieci" z poprzedniego posta. Udało się zwieźć z gór do doliny, a następnie zawieźć na wysypisko ok.30 metrów sześciennych. Szacujemy, że wraz z poprzednimi akcjami zwózkowymi udało się pozbyć 2/3 śmieci pozostawionych po poprzednich opiekunach. Akcja będzie kontynuowana na wiosne.

Powyżej pisałem także o stawianiu kominka w "lodowni". Otóż udało się tego dokonać i mamy nowy kominek. Nie jest jeszcze wizualnie dokończony, ale działa świetnie:
http://gorczanskachata.blogspot.com/

O planach na ten rok w następnym poście, kiedy ostatecznie ustalimy co będzie robione, ale plany są ambitne..

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?