Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Dzierżawa schroniska górskiego
Autor: Łukasz Aranowski
Data: 2009-08-31 01:15:57

Czołem!

[cytat]A jakąż to Panie Łukaszu reklamę zapewni PTTK?[/cytat]

"Panów" sobie darujmy. :-)

Oczywiście - na chwilę obecną - żadną.

Stworzenie jednolitej pod względem standardu i zasad sieci obiektów przeznaczonych dla turystów wędrujących jest JEDYNYM sposobem na uratowanie tejże turystyki. PTTK nie tylko powinno to uczynić ze względów ekonomicznych, ale również i statutowych. Stworzenie takiej sieci wiązałoby się z budową od nowa pewnego produktu i marki, a to wymaga nakładu sił i środków oraz sporej dawki profesjonalizmu. Wymagałoby to wielu zmian, które w efekcie spowodowałyby, że stałoby się to opłacalne zarówno dla PTTK jak i obiektów, które zdecydowałyby się na takie partnerstwo.

Oczywiście PTTK obecnie do takich zmian nie jest gotowe - głównie mentalnie. Cóż bowiem można powiedzieć o profesjonalizmie marketingowym organizacji, która zamiast dobrego menedżera d/s marketingu ma stanowisko o nazwie "Sekretarz ZG PTTK ds. Promocji i Kontaktów Zewnętrznych" obsadzone (zgodnie z najlepszymi tradycjami) przez (byłą) członkinię ZG?

Pozdrawiam,
Łukasz

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?