Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Ocena GSK przez organ nadzoru
Autor: Mieszko
Data: 2009-08-26 23:04:43

[cytat]
Co do dyskusji na walnym Zjeździe to jakoś nie sądzę żeby była ciekawa, Nie wiem jak w innych województwach ale w dolnośląskim jakoś skład delegatów nie rokuje jakichkolwiek perspektyw na pozytywne zmiany na walnym zjeździe.[/cytat]
Właśnie dlatego piszę. Chciałbym żeby wszyscy członkowie Towarzystwa , nie tylko delegaci, wiedzieli co sie w PTTK wyprawia. Mam też nadzieję że to forum czyta choć kilku delegatów, Koledzy, jeśli nawet działania ZG i GSK Wam odpowiadają, to miejcie świadomość że takie podobne praktyki nie tylko niszczą wewnętrznie nasze środowisko, ale także niechybnie doprowadzą do kolejnych kontroli ze strony miasta, sądu itd. W skrajnym przypadku dojdzie do tego że nasze Towarzystwo zostanie zdelegalizowane, czy tego właśnie chcemy? Mam nadzieję że nie, i właśnie dlatego zastanówmy sie już dziś kto ma kierować PTTK przez najbliższe lata.

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?