Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Ocena GSK przez organ nadzoru
Autor: Mieszko
Data: 2009-08-26 12:12:34

[cytat]...Główny Sąd Koleżeński pod przewodnictwem Anny Kirchner stał się narzędziem w prywatnej wojnie i w swoich działaniach omija nie tylko Statut PTTK, ale również stworzone przez siebie przepisy.
(...)
Jednak na drugiej stronie podkreśla, iż [b]zarzuty stawiane Głównemu Sądowi Koleżeńskiemu są zasadne[/b]. Ocena ta opiera się nie tylko na mojej skardze, ale również na bardzo obfitej odpowiedzi z GSK PTTK napisanej przez p. Tomalaka (podkreślmy: zawodowego sędziego).[/cytat]

Jak widać przynajmniej niektórzy członkowie władz naczelnych PTTK są w najlepszym razie niekompetentni, ale być może nie jest to kwestia kompetencji tylko celowego naginania prawa i wykorzystywania pełnionych stanowisk do osiągnięcia prywatnych celów. Pamiętajcie o tym w czasie wyborów nowych władz naszego Towarzystwa. Może niektórzy "zasłużeni działacze" powinni już zwyczajnie zniknąć.

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?