Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Marian Spychalski w PTTK
Autor: Amotolek
Data: 2009-08-01 12:16:44

[cytat]Myślę, że cała ta sprawa ma drugie dno.[/cytat]

Ja zastanaiwam sie nad trzecim dnem.

Oczywiste, ze występowanie NADAL na liście kapusia z GL do Gestapo wraz z JPII - to nie przystoi i warto byłoby na Zjezdzie Krajowym PTTK raz na zawsze to zlustrować jedną uchwałą zjazdową -dla spokojności.

Zrozumiałe,z e zawsze tak bylo, że nadawało sie rózne wyróżnienia i ordery, a takze statuetki:-) osobom, na tyle waznym, lub pozornie waznym. tego sie nie uniknie, To stały porcent w ogole wyróżnianych. Pół biedy, że odznakę zlota MOT I klasy :-) (taka wtedy była) dostał Józef Cyrankiewicz. Jeżdzil faktycznie autem jak szalony:-). Ale Ze ja dostał Eugieniusz Szyr czy Hilary Minc (chyba?) no to juz przesada.

Ale miałem pisac o trzecim dnie. Na ostatnim Zjeździe tytuł i odznakę Honorowego Członka PTTK otrzymały osoby (conajmniej dwie) delikatnie piszać kontrowersyjne. Jedna z nich ma czynną i nie zakonczoną sprawę pzred GSK o oszczerstwo na pismie! Czas pokazał, że mozliwa była taka opcja, gdyz chyba układ kolesiów zadziałał i osoba mimo wielu protestów na naszym forum - tytuł i odznake jednak otrzymała.

Przed zblizającym sie XVII Zjazdem Krajowym, aż boję się pomyśleć i operować nazwiskami, kogo "układ kolesiów" moze wystawic na liste 30 kandydatów do zatwierdzenia przez Zjazd Krajowy! ;-(.

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?