Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Śnieżka się rozpada
Autor: mimochodem
Data: 2009-03-24 17:43:00

Nowe informacje z www.dziennik.pl/wydarzenia/
[cytat][b]Ekspertyza techniczna wykazała, że górnego dysku nie da się wyremontować. Trzeba go rozebrać i ewentualnie zbudować na nowo.[/b] Jest w bardzo złym stanie technicznym" - mówi nam Łukasz Legutko, rzecznik prasowy Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej.[/cytat]
[cytat]Prof. Waldemar Wawrzyniak z Politechniki Wrocławskiej, który 40 lat temu budował słynne na cały świat obserwatorium, krytykuje IMGW. Ma żal, że choć do zawalenia stacji doszło 10 dni temu, to do dzisiaj nikt się z nim nie skontaktował.

"[b]Jak coś złego dzieje się z obiektem, to w pierwszej kolejności należy kontaktować się z osobami, które go wymyśliły.[/b] One dobrze wiedzą nie tylko to, z czego i jak został zbudowany, ale również - jak go rozebrać, aby nie narobić niepotrzebnych szkód.[b]W przypadku obserwatorium nieodpowiedzialny demontaż może doprowadzić do tego, że górny dysk spadnie na te niższe i cały budynek zostanie zniszczony[/b]" - wyjaśnia prof. Wawrzyniak.

"Niestety, w tym przypadku mamy do czynienia z rozumowaniem żywcem wyjętym z komuny:[b]wszyscy uważają, że na wszystkim się znają[/b]" - komentuje architekt.[/cytat]

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?