Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: XVII Zjazd krajowy PTTK
Autor: Amotolek
Data: 2009-03-19 18:29:56

Nie psiocze , tylko sie martwie.
To jest obszerny materiał, w który trzeba sie dokladnie wczytać. Moim zdaniem to taka sobie gazetka reklamowa zaczynajaca sie od paru wstępniaków. Opisujaca , jak to jest wspaniale zarzadzane nasze Towasrzystwo pzrez te same osoby od paru kadencjiSzczególnie wzruszył mnie artykuł wstępny Prezesy GSK:-). Szkoda gadać. Zaniepokojony jestem do tego stwierdzeniem (lidera?) zespolu Statutowego, że statut jsdt swuietny i nie wymaga zmian, a zycie pokazuje , ze jest beznadziejny! Niepokojąco brzmi sugestia mocniejszego umocowania w statucie forów regionalnych!No i skromna wzmianka o roku młodziezy w 2009. Smiech na sali. Troche to wyglada jak taki mału "Gosciniec".
Za to nie widać żadnych dyskutantów z poza wierchuszki, kanalizujacej kierunek dyskutowania.Nawet nie widac miejsca na glosy innego typu, w tym krytycznie ustosunkowujace sie do "światłych" dokonań" szczególnie np GSK? Tak ma wygladac pzredzjazdowa dyskusja? Kiepsko to widzę:-(

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?