Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Drobne prace remontowe
Autor: Paweł Zań
Data: 2009-03-07 20:15:53

Ha, i tu Cie mam :)

Wiesz, że to Twoje 2% użytkowników, wcale już nie musi spadać? Sytuacja może być wręcz przeciwna.... Już Ci tłumacze dlaczego.

Otóż moje cacuszko, to SAMSUNG NC10. Dzięki niemu, jestem teraz w pociągu z Łodzi do Warszawy i spokojnie buszuje w sieci. Cacuszko waży niedużo więcej niż 1 kg - więc nie nadźwigam się. Sprzęt działa na jednym ładowaniu baterii ponad 5 godzin (przy korzystaniu z mobilnego intenetu) z wyłączonym modemem nawet do 7 godzin. Wiem, użytkowników laptopów może to trochę zszokować :) Dlatego cacuszko :) Ogólnie ze sprzętu jestem zadowolony - konfiguracja całkiem, całkiem. Klawiatura pełnowymiarowa. Generalnie nie mam na co w nim narzekać.
Jest tylko jeden mankament - matryca o przekątnej 10 cali i maksymalnej rozdzielczości 1024 x 600 :(

Miny współpasażerów korzystających z laptopów, przy podróżach powyżej 5 godzi, kiedy ich sprzęty już padły, a ja dalej siedzę w sieci na moim maleństwie - bezcenne. Niestety, obkupione jest to narzekaniem na strony przygotowane do wyższych rozdzielczości. Mimo to, uważam że ilość użytkowników tego typu sprzętu będzie rosła :D

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?