Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Nowelizacja Ustawy o usługach turystycznych
Autor: Przodownik 1811
Data: 2008-10-07 21:57:59

[cytat]nikt tym miastom nie zarzuca przekraczania europejskich zasad ![/cytat]Nieprawda! Nie wiem dlaczego naczelni ideolodzy polskiego przewodnictwa turystycznego sieją dezinformacje i wprowadzaja opinię publiczną w błąd, podpierajac się wyświechtanymi przykładami takich państw jak Włochy? Dlaczego sięgają do wzorców praktyk mafijnych z krajów śródziemorskich? Może będą teraz lansować hasło: "Zbudujemy drugie Włochy", abo "drugą Sycylię" lub "tonący w śmieciach Neapol"?

Ciekawe dlaczego nagle nie wiesz o tym, że Unijna Komisja Parlamentu Europejskiego robi z takim praktykami porządek. Jakiś czas temu w komunikacie dla posłów PE została rządowi włoskiemu zwrócona uwaga na bezprawność takich praktyk i wezwano do zancznego skrócenia listy obiektów, gdzie oprowadzają miejscowi przewodnicy. Na tym forum przed kilkoma miesiącami wrzuciłem linka. Wystarczy użyć wyszukiwarki, aby do niego dotrzeć.

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?