Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Schroniska PTTK u dzierżawców
Autor: Amotolek
Data: 2008-07-27 21:08:54

[cytat]Myślę, że nie jest to takie do końca proste, skoro PTT mimo wszystko odłączyło się i chce kontynuować swoje dawne tradycje, to obecnie pogodzenie nie jest tak do końca możliwe.[/cytat]

Ja z kolei zastanawiajac sie w innym wątku nad programem najbliższego Zjazdu Krajowego PTTK - jestem gleboko przekonany, ze wsztcy razem jestesmy turystami, a co? czy koledzy obecnie w PTT wyseparowanym, PTK czy innym porozumieniu zielonogórskim, sa (jak powiadal Gierek!) ulepieni z innej gliny?

A dlaczego się wydrębniają, może PTTK im się utożsamia z jakims molochem na glinianych nogach albo dolina wymierajacych emerytów?, albo coś innego? Trzeba rozmawiać! Pod mądrym i elastycznym, gotowym do negocjacji i kompromisów (kozica!) przywództwem w PTTK, moze warto zacząc myśleć o przygotowaniu zjazdu zjednoczeniowego turystów pod jednym sztandaremw roku 2010? Zjazdu dobrowolnego tym razem, a nie pod butem sowieckiego okupanta, jak to było w 1950 roku!
Co szanowni Koledzy na to?

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?