Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Każdemu jego Everest
Autor: Beskidzki
Data: 2008-07-26 13:44:14

[cytat]a musiałeś w książeczce coś uzupełniać-dopisywać? oni tam chcą różnice wysokości na trasie nie?[/cytat]

Chociaż pytanie nie jest skierowane do mnie postaram się, wyjaśnić Ci szczegółowo jak moim zdaniem najlepiej wypełnić warunki regulaminu tej odznaki.
Popularną odznakę zdobyłem w 2002 r. wysyłając do Oddziału PTTK Ziemia Wadowicka kserokopie książeczek GOT, tabelę Excela, w której podawałem datę wycieczki, pkt. do GOT, najniższą wysokość trasy danego dnia, najwyższą wysokość trasy i oczywiście różnicę wysokości między tą najwyższą a najniższą. Wiele osób interpretuje pomyłkowo regulamin podając sumę podejść w danym dniu.
Wycieczki wpisywałem w arkusz Excela z wygody, jako że podliczał mi różnice wysokości automatycznie jak i sumował ilość zdobytych metrów. Dodam jeszcze, że dołączyłem do tego kilkanaście zdjęć z różnych charakterystycznych szczytów. Całość wysłałem w formie takiego małego skoroszytu.
Podobnie zrobiłem przy zdobywaniu następnych jej stopni. W sumie przez 6 lat od 2000 r. do 2006 r. zdobyłem wszystkie jej stopnie z tym, że ostatnią w stopniu złotym zdobywałem przez 3,5 roku.
Myślę, że w jakiś sposób przybliżyłem Ci warunki regulaminu, zarazem życzę Ci wytrwałości w zdobyciu wszystkich stopni tej odznaki.
Pozdrawiam Marian Knapik

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?