Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Gliwice - pytanko krajoznawcze
Autor: Przodownik 1811
Data: 2003-03-30 20:16:37

"Denerwują mnie urzędnicy, którzy po kursie marketingu lub reklamy uważają, że potrafią być mecenasami kultury, a nie mają o tym zielonego pojęcia."

Czytam i oczom nie wierzę. Przecież - wg Ciebie - urzędnicy to niepodważalny autorytet, przynajmniej w sprawach przewodnictwa turystycznego. A tu nagle przestają być autorytetami?

A teraz zacytuję Twoje własne słowa z innego wątku:

"Rozumiem, że każdy ma prawo być inny niż reszta świata, ale to nie świat bedzie się dostosowywać do tych innych, i to nie oni będą dyktować światu, jak ma wyglądać."

Właśnie prawidłowość świata reprezentują urzędnicy. Oni decydują, kto może prowadzić w górach, choć nie mają o tym zielonego pojęcia, a także jak ma wyglądać przewodnik drukowany i jakie mają być zdjęcia i mapki.

Czyli buntujesz się przeciwko światu. Kiedy ja robię to samo, krytykując głupoty powymyślane przez urzędników w polskim prawie i przepisach okołoturystycznych, to u Ciebie już nie jest to samo co Ty robisz.

Nie pozostaje nic innego, jak skierować w Twoją stronę wyrazy współczucia.

Lech

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?