Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Przewodniki turystyczne
Autor: Beskidzki
Data: 2008-06-07 18:50:41

Mogę Ci polecić przewodniki po wymienionych częściach Beskidów, a są nimi książki napisane przez Mirosława Barańskiego "Pasmo Baraniej Góry", "Pasmo Klimczoka i Równicy" oraz "Pasmo Stożka i Czantorii" oczywiście dotyczące Beskidu Śląskiego.

Polecam również przewodniki z tej samej serii "Polskie Góry" Wydawnictwa PTTK Kraj obejmujące obszar Beskidu Żywieckiego, który został opisany przez Stanisława Figla i Piotra Krzywdę - "Grupa Pilska" i "Grupa Wielkiej Raczy" oraz przewodnik "Grupa Babiej Góry" napisany już samodzielnie przez Piotra Krzywdę.

To taki cykl przewodników warty zakupienia i polecenia. Nie czuję się upoważniony do wydawania recenzji tych przewodników, lecz wyrażę własną opinię - to dobrze napisane książki, dokładnie pokrywające się z tym, co zastaniesz w terenie wiem to z autopsji, jako że przeszedłem niemalże wszystkie opisane w nich szlaki turystyczne i trasy poza szlakami.

Pozdrawiam Marian Knapik

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?