Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Markowe Szczawiny
Autor: Hegemonia
Data: 2008-06-02 17:09:10

witam. jestem oburzona sposobem traktowania turystów przez schronisko na Markowych. dlatego muszę gdzieś dać upust emocjom. rozumiem- remonty, rozbudowa... konieczność zjedzenia czegokolwiek na dworze jest tym wymuszona. akurat trafiłam na świetną pogodę, więc nawet był to atut. ale samo traktowanie?! dla porównania dzień wcześniej byłam w Korbielowie (Chata Baców, na Miziowej brak miejsc). gospodarze bardzo uprzejmi, nie płaciliśmy za wrzątek, doradzili nam trasę na drugi dzień... niestety, o Markowych nic takiego powiedzieć nie mogę. w dodatku niechęć do nas potęgował fakt, że byliśmy 8-osobową grupką, w większości maturzystów. największy skandal to to, że schronisko nie wydaje wrzątku! przykrym aspektem jest również bardzo ograniczony czas korzystania z cywilizowanej toalety...

właściwie weszłam na forum po to, żeby zwrócić się z prośbą, więc nie do końca na temat teraz będzie, ale nie chcę zaśmiecać forum kilkoma postami dlatego napiszę tutaj. mam wielką prośbę, o podanie punktów GOT mojej trasy. w internecie nie udało mi się znaleźć, nawet na gotki.w.interia.pl.

Milówka-zielonym na Halę Boraczą
Hala Boracza-zielonym na Halę Lipowską
Hala Lipowska-Hala Rysianka
Hala Rysianka-Trzy Kopce
Trzy Kopce- Pilsko (niebieski, nie przez Miziową)
Pilsko-Hala Miziowa
Hala Miziowa- Korbielów

Przeł Glinne-Beskid Krzyżowski (przez Beskid Korbielowski) lub Przeł. Półgórska
Beskid Krzyżowski- Przeł Jałowiecka Północna (zejście 15 minut żółtym, dojście do żółtego na Słowacji i tym żółtym aż do Przeł. Jałowieckiej Pn)
Przeł. Jałowiecka Północna- Przeł. Jałowiecka Południowa
Przeł. Jałowiecka Południowa- Markowe Szczawiny (czerwonym, tym zamkniętym)

byłabym bardzo wdzięczna za podanie tych punktów.

pozdrawiam serdecznie :)

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?