Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: ANKIETA T.MOTOROWA -PROŚBA
Autor: Amotolek
Data: 2008-05-29 18:52:20

Hej!
Zastanawiajaco mało (chyba?) jest odpowiedzi na Twoją ankietę ze strony tych, co najlepiej powinni wiedziec, tzn PTM PTTK, Instruktorów SITM (obecnie Org.Tur. Pop) PZMot i innych majacych stale do czynienia z organizacją rajdow i zlotów TM (złazy w TM zreczywiście nie wystepują:-)! Wypowiadaja się nawet (za to!) osoby nie posiadające (jak były premier!) pojazdu i prawa jazdy! Te jak widac wiedzą wszystko najlepiej!:-). Wadliwośc ankiety jest oczywista. Nie mozna łaczyć wielu wskazanych pzrez innych wczesniej pytań w ledna odpowiedź, bo wychodzi z tego sieczka. ja co prawda od razu ci odpisałem, ale pozastanowieniu widze , że moja odpowiedź na Twoją ankietę, to żadna informacja.

Turystyki motorowej oczywiście nie mozna "uprawiać " bez auta, motocykla czy mopedu (tak kiedys nazywano motorower, bo bywał na pedały. tak jak turystyke końską bez "qń'a", albo kajakową wpław. Oczywiscie Ty o tym wiesz, ale inni nie za bardzo:-(. Można być pilotem ( w czasie rajdu) albo pasażerem auta czy motocykla. W swoim czasie przymykalismy oko na turystyke autokarowa i docieranie szczególnie pzrez starych dziadów na zloty TM PTTK - koleją. Bylo to tez czadem w pewnym sensie promowania szeroko pojętej turystyki rodzinnej : żona, pies , teściowa, dzieci i mąż:-). Ale zasadniczo powiniem byc tu uzyty pojazd samochodwy lub motocykl /skuter itd.
Qadów mam nadzije do "turystyki " motorowej jeszcze nie zaliczono?

Pozdro tur-kraj ANT:-)

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?