Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Nieopłacona składka PTTK
Autor: JAK
Data: 2008-04-05 09:04:52

[cytat]Jest już 5 kwietnia a ja sobie przypomniałam, że nie opłaciłam składki w PTTK, i co teraz?Czy będę musiała od nowa się zapisywać?Do tej pory opłacałam regularnie, bez zaległości, pierwszy raz mi się to zdarzyło...[/cytat]

Witam,
droga Aniu. Tak to juz jest z roztargnionymi. Nie pamietają, że 1 kwietnia to dzień szczególny w PTTK. Powszechne w całej Polsce staje się zapytanie: "Czy opłaciłeś/łaś już składkę członkowską PTTK ?". Przestaje działać ubezpieczenie w SIGNAL IDUNA. A może się coś zdarzyć, itp. Masy członkowskie chwytają za portfele, wysupłują te zaskórniaki i szturmują biura PTTK. Moja żona znalazła się w takim samym ja Ty położeniu. 5 dni zabiega już u mnie o audiencję w sprawie uiszczenia składki członkowskiej. Nie będzie lekko. Kazałem Jej sie wyspowiadać z tego "grzechu" przed Oddziałowym Sądem Koleżeńskim PTTK i dopiero, gdy otrzyma zgodę od Sędziego będę mógł ją dopuścić do członkostwa w naszym Oddziale PTTK.
Pozdrawiam
Jurek Kwaczyński - PTTK w Żyrardowie

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?