Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Kadra PTTK a kursy
Autor: Przewodnik
Data: 2007-10-19 21:40:53

Dział: Kadra PTTK a „Przewodnik Świętokrzyski”

Kolega Łukasz usunął z działu Kadra PTTK Informację o Kursie Na „Przewodnika Świętokrzyskiego PTTK” tj. Przewodnika Terenowego Po Województwie Świętokrzyskim którą umieściłem tam kilka dni temu.
Tłumaczy to działanie tym że to ogłoszenie i powinno być powieszone w Dziale Ogłoszeń. Może i ma rację!

Dział Ogłoszenia: tzw. Tablica ogłoszeń!

- kupię - nabyć coś za pewną sumę pieniędzy. źródło Słownik Języka Polskiego PWN
-Kategoria "kupię" Tutaj jest miejsce na Twoje ogłoszenie jeżeli chcesz kupić jakikolwiek przedmiot związany z turystyką lub krajoznawstwem. Poszukujesz niedostępnego sprzętu turystycznego, rzadkiego wydawnictwa, czy starej mapy? Ogłoś się tutaj!

- sprzedam - odstąpić komuś coś za pieniądze. źródło Słownik Języka Polskiego PWN
-Kategoria "sprzedam" Tutaj jest miejsce na Twoje ogłoszenie jeżeli chcesz sprzedać jakikolwiek przedmiot związany z turystyką lub krajoznawstwem. Zalegają Ci stare narty śladowe, rower, stare egzemplarze jakiegoś pisma krajoznawczego czy przewodnik po dziadku? Ogłoś się tutaj!

- imprezy - , zawody sportowe itp. organizowane w celach rozrywkowych: źródło Słownik Języka Polskiego PWN
-Kategoria "imprezy" Tutaj jest miejsce na Twoje ogłoszenie jeżeli organizujesz fajny rajd lub obóz. Twój klub organizuje obóz wędrowny w Bieszczady? A może Twoja sekcja kajakowa planuje latem spływ na Krutyni? Ogłoś się tutaj!

- towarzyskie - dotyczący kontaktów między znajomymi. źródło Słownik Języka Polskiego PWN
-Kategoria "towarzyskie" Tutaj jest miejsce na Twoje ogłoszenie jeżeli szukasz osoby podzielającej Twoje pasje. Szukasz partnera lub partnerki na wycieczkę w góry, do kajaka, na rower czy do wspólnego zwiedzania zabytków? Ogłoś się tutaj!

- szukam - dążyć do czegoś. źródło Słownik Języka Polskiego PWN
-Kategoria "szukam" Tutaj jest miejsce na Twoje ogłoszenie jeżeli szukasz informacji turystycznej lub krajoznawczej. Szukasz wysokości cen w pensjonacie w Cisnej, szczegółowego przebiegu szlaku na Pomorzu, materiałów o Staszicu do pracy licencjackiej? Ogłoś się tutaj!

Jak sądzicie gdzie powinienem powiesić nasze informację na temat kursu organizowanego przez JEDEN Z NAJSTARSZYCH ODDZIAŁÓW PTTK W POLSCE?
Wszyscy doskonale wiemy że takich informacji szuka się na forach turystycznych. Mama nadzieję że http://forum-pttk.pl/ nadal będzie takim forem i administrator zrozumie moje działanie mające na celu promocję Oddziału PTTK a nie prywatnej firmy turystycznej.

Proszę o wasze zdanie czy mamy prawo umieścić informację o kursach organizowanych przez Oddziały PTTK w dziale KADRA PTTK

Z góry dziękuję
Dominik Kowalski

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?