Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: kilka słów o FORUM "Na szlaku"
Autor: Przodownik 1811
Data: 2007-09-24 22:13:03

[cytat]Oj Lechu, Lechu okulista jakiś dobry na starość by się przydał. Bo pieprzysz aż oczy bolą.[/cytat]Po piewsze nie insynuuję nic nikomu w sposób obrażliwy, nie "pieprzę", a tylko ukazuję konkretne kontr przykłady, że mylisz się twierdząc, iż OP jest jedynym unikalnym tego typu szlakiem. Na to samo zwróciła zresztą uwagę Monika.[cytat]A co do różnic, to powiedz mi czy w Czeskim Raju także można spotkać zaśnieżone żleby?[/cytat] A co myślisz, że w Czechach to śnieg nie pada, że w szczelinach skalnych nie zalega często przez całą wiosnę, że nie jest ślisko na takim zlodzonym śniegu?
[cytat]Czy w Czeskim Raju, aby wejść na właściwy, interesujący Cię szlak, szlak musisz podejść 600 metrów od schroniska?[/cytat]A co to takiego szczególnego podejście 600 m, skoro w aby z Karpacza przejść trasą przez Kocioł Łomniczki i Śnieżkę trzeba podejść niemal dwukrotnie więcej?

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?