Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Rezygnacja redakcji "n.p.m."
Autor: Basia Z.
Data: 2007-09-17 11:16:29

[cytat]
Wydawanie pisma to biznes. Taki sam jak handel książkami, reperowanie butów czy prowadzenie hotelu. To, że o tej prostej prawdzie wreszcie przypomniał sobie właściciel - to nic złego. Za fakt, że za cudze pieniądze redakcja mogła tak długo realizować swoje pasje i zainteresowania - Domowi Wydawniczemu Kruszona należą się od nich, zamiast dziecinnej kontestacji, gorące podziękowania.
[/cytat]

Witaj !

Z przyjemnością z Tobą popolemizuję :-)

Łukaszu - nie chcę tu ujawniać (i nie mam do tego prawa) treści rozmów jakie wielokrotnie prowadziła redakcja merytoryczna (głównie w osobie Piotra Pustelnika) z Działem Promocji. Wydawało się, ze osiągnęliśmy pewien consensus. A potem się z różnych niewątpliwie ważnych przyczyn ustalenia nie były realizowane. Po czym Piotr został zwolniony a wspólne pomysły znalazły się na stronie www jako własne pomysły Działu Promocji. Było to nieco „denerwujące”. O tym między innymi traktuje nasz list.
Oczywiście, ze Dział Promocji i Wydawca odpowiada za pismo, ale tez niezaprzeczalnym prawem pracownika jeśli nie zgadza się z polityką swojego szefa – jest dać wypowiedzenie.
„List otwarty” jest skierowany nie do Wydawnictwa (do niego każdy z nas wysłał list indywidualny) ale jak wyraźnie napisano do czytelników. Po to aby wiedzieli, ze nas niestety już w tej gazecie nie będzie.

Pozdrowienia

Basia

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?