Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: karkonoskie schroniska
Autor: bialyzibi
Data: 2007-08-09 07:40:29

Krzysiu, chyba lekko "przeginasz"
"Doły partyjne PTTK" same sobie płacą za pzryjemności.
Nie wykorzystują nawet zniżek bo prawie wcale nie nocuje się w obiektach PTTK. Jeśli piszesz o dotacjach, sponsorowaniu to chyba dotyczy to nielicznych "wybranych", z układami na "górze"lub dotyczy samej "góry"
Ta dyskusja jest żałosna, moim zdaniem, "bo punkt widzenia najwyraźniej zależy od punktu siedzenia"
Cwaniakom i kombinatorom którym się udało w tych czasach "odbić od dna" zachłystują sie bez przerwy "jak to teraz cudownie jest" A że tak nie jest to wskazują na to wyniki sondaży, przeprowadzonych także wśród młodych. Jak jest patologicznie to podają bez przerwy środki masowego przekazu. Człowiek uczciwy nie ma szans u nas zaistnieć, przebić się przez wszechobecną korupcję, itd. Dlatego po 5 latach zlikwidowałem działalność gospodarczą.Myślę więc że mam prawo zabrać głos mając "bagaż tych doświadczeń" Dotyczy to także turystyki. Podawałem wielokrotnie przykłady z tej branży turystycznej.
Zawsze na poczekaniu można wszystkie winy zwalić na komunę, na mentalność społeczeństwa.To puste frazesy, na dodatek bez pokrycia. Nie mamy szczęścia do rządzących a sam "głową muru nie przebijesz" Nie zmienisz chorych ustaw, nie będziesz ścigał cwaniaków i złodzieji także spod znaku PTTK.
Pozdrawiam Zibi

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?