Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: OK Województwa Śląskiego
Autor: Less
Data: 2007-07-17 14:57:52

Witam.
Zwracam się z prośbą o pomoc, szczególnie do turystów z Woj. Śląkiego.

Potrzebuję propozycję obiektów w kategorii "Inne obiekty krajoznawcze" np. architektura współczesna w Pszczynie i najbliższej okolicy. W necie trudno coś znaleźć i powiem szczerze nie bardzo wiem czego szukać. Może ktoś kto mieszka w Pszczynie lub zdobywa/zdobywał tę odznakę coś może podpowiedzieć. Mam duży problem z tą kategorią obiektów a potrzebuję ich 7. Praktycznie wszystkie pozostałe tradycyjne kategorie typu zabytki, miasta, przyroda, miejsca pamięci narodowej mam już zaliczone i pozostały mi tylko nieszczęsne "inne obiekty krajoznawcze". Wymóg aby odwiedzić 10 takich obiektów (wystarczyłoby 2-3) dla kogoś kto mieszka 300 km od Woj. Śląskiego jest "uciążliwy". W tej chwili aby spełnić wymogi regulaminu muszę planować wycieczki po obiektach współczesnych co nie do końca mnie interesuje.
Tak na marginesie to regulamin tej odznaki, moim zdaniem, jest dobrym przykładem krótkowzroczności twórców niektórych regulaminów. Wymóg zwiedzenia 10!!! obiektów współczesnych jest może sensowny dla kogoś kto mieszka w województwie. Ja mieszkając 300 km od Woj. Śląskiego odbyłem 2 wycieczki (czterodniową i jedniodniową) co pozwoliło mi spełnić 90% wymogów odznaki. Odwiedziłem ponad 20 obiektów zabytki, przyroda, miejca pamięci i tylko 3, które zaliczyłem do kategorii "Inne obiekty..."

Z góry dziękuję za pomoc
Pozdrawiam
Less

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?