Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Chatka Puchatka - żenada!
Autor: any
Data: 2007-07-15 12:38:17

No to jadziem dalej.

[cytat]Ciężko mi w to uwierzyć w górskim schronisku,[/cytat]

Why? Jest przecież pod ręką goprówka, gdzie skierowano nieszczęśnika.

[cytat]Ja tylko staram się wyważyć racje.[/cytat]

Ja także, np. ta nieszczęsna niewiasta od klopsów po prostu dobrze wykonywała swoją pracę - pilnowała mięcha na patelni. Sytuacja nie wymagała [b]natychmiastowej[/b] interwencji pogotowia ratunkowego, GOPR, przypadkiem będącego w pobliżu lekarza itepede, więc spokojnie wróciła do swoich zajęć.

Ja wiem, że naród rozpieszczony relacjami z akcji grupy jurajskiej, domaga się wezwania Sokoła i postawienia w alarm ze dwóch zespołów operacyjnych, do wyciągnięcia drzazgi, ale ludzie bądźmy normalni.

Przypomniała mi się sytuacja, kiedy przygodnie zabrany autostopowicz zażądał ode mnie, abym podwiózł go do przejścia granicznego w Chyżnem.
Miał straszne pretensje, ze wysadzam go w nocy (styczeń 17:30) pięć kilometrów przed przejściem...

A wracając do naszego poturbowanego wędrowca, uważam, że niestety biedne dziecko zostało sprowadzone na ziemię z piedestału, na który wynieśli go rodzice i bardziej bolesne od obtarć okazała się świadomość, że niestety nie jest pępkiem świata...

I jeszcze jeden aspekt tej sprawy - przekonałem się na własnej skórze, że nasze społeczeństwo potraktowane życzliwie, zaczyna nadużywać naszej uprzejmości.

pozdrawiam

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?