Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Chatka Puchatka - żenada!
Autor: Łukasz Aranowski
Data: 2007-06-30 11:06:37

Czołem!

I pozostaje tylko podpisać się pod powyższym, gdyby nie fakt, że akurat w Chatce Puchatka faktycznie są problemy z obsługą. Jeszcze za "moich czasów" w ZG było sporo skarg na to schronisko, a i ja nieraz aż odbiłem się od muru cichej niechęci ludzi po drugiej stronie okienka. Choć "tłustych holendrów" nie było, a i o pomoc nie prosiłem, a zaledwie o coś do picia w cennikowej cenie.

Frustracja inicjatora wątku ma chyba jeszcze dodatkowe podłoże związane właśnie z Holendrami. Często ogarnia ona "naszych" na widok grup z zachodu obsługiwanych przez kelnerów zgiętych w ukłonach i skaczących wokół euro-portfeli, a zupełnie olewających czekających na cień zainteresowania "złotówkowiczów". Niestety sam byłem kilkukrotnie świadkiem tego typu sytuacji - choć głównie w knajpach na Warmii i Mazurach, a nigdy w schronisku.

Sądzę zatem, że opisana wyżej frustracja (która choć być może akurat w tym przypadku nieuzasadniona, zaczyna być częstą reakcją na widok grupy zachodniej w knajpie) nałożyła się na normalną opryskliwość obsługi wspomnianego schroniska i dodatkowo na samokrytyczne rozmyślania o tym, że tak doświadczony turysta raczej plaster powinien przy sobie mieć, a i skarpety nie zaszkodzi ubierać porządne... To wszystko razem dało mieszankę wybuchową, która zaowocowała postem, który mieliśmy nieprzyjemność przeczytać.

Tylko tytułem uzupełnienia. :-)

Pozdrawiam,
Łukasz

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?