Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Chatka Puchatka - żenada!
Autor: Marcin Muszer
Data: 2007-06-29 17:15:37

Ja to rozumiem!
Zgadzam się z Tobą - nie musiała.
Jednak mogę mówic tylko o swoim zdarzeniu z zeszlego roku o reszcie niech wypowie sie Włóczykij.
Zresztą tu nie chodzi o niesympatycznośc i nieuprzejmośc Pani, zdarzyło mi się byc obsługiwanym przez osobę w schronisku, która wydawała się byc niesympatyczna, a mimo wszystko wyniosłem z tego miejsca jak najlepsze wspomnienia.
Bardziej chodzi mi o sposób potraktowania klienta, a raczej o jego nierówne traktowanie. Nie wiem czym różniłem się od innych gości tego schroniska bo i ręce jeszcze mam dwie i nogi i głowę na karku, ale czułem, że jestem tam intruzem, bo przyjechali inni lepsi.
Wcale nie chodzi mi o Holendrów, z którymi tamtego roku spotkałem się parę dni wcześniej w Bacówce pod Honem. Byli bardzo mili, jak to Holendzry i cieszę się, że przyjeżdżają do nas i wynoszą o naszym kraju i również o PTTK dobrą opinię.
Chodzi mi tutaj o mentalnośc i chyba zgodzę się z Włóczykijem bo ja również w oczach obsługi ujrzałem błyszczące monety, co samo w sobie nie do końca jest złe (bo interesu należy pilnowac), ale nie kosztem innych.

Amok

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?