Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Stanowisko KTG?
Autor: Przodownik 1811
Data: 2007-06-27 17:22:59

[cytat]Niewiem o jakich trudnościach mówisz ?[/cytat]O tym, co wynika z cytowanej wczesniej relacji samych kursantów sprzed nieco ponad miesiąca, że kurs ma się ku końcowi, a oni jeszcze nie poznali środkowej i wschodniej części Sudetów.
[cytat]Z tego co mi wiadomo to właśnie odbył sie egzamin państwowy na tym kursie.[/cytat]Ciekawe jak było ze zdawalnością? Pytam, bo w bajki tego rodzaju, że przez okres niewiele ponad miesiąc nadrobiono zaległości i kursanci szczegółowo poznali wszystkie miejscowości i obszary określone w rozporządzeniu ministerialnym, to nikt będacy przy zdrowych zmysłach nie uwierzy. Chyba, że z tymi wymaganiami znajomości całego obszaru Sudetów łącznie z Przedgórzem Sudeckim to jest zwyczajny "pic na muchy".

Jestem przekonany, że wymagania by były oczywiście w pełni "przepisowe" gdyby komisja egzaminowała swoich przyszłych konkurentów, np. obcych z Poznania i Wielkopolski. Wtedy na pewno by to zrobiono bardzo skrupulatnie, na tyle, że nikt spoza układu przewodnikiem by nie został.

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?