Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: GOT a tereny przygraniczne
Autor: Amotolek
Data: 2007-06-13 09:30:28

[cytat] Nikt z decydentów nie czyta słusznych uwag zgłaszanych na forum i taka sytuacja marazmu trwa od lat.[/cytat]

I tu się Zbyszku serdecznie mylisz! Większośc z nich czyta to forum zapalczywie, podobnie jak poslowie w ławach Sejmu czytaj gazetę "NIE". To taki sadomasochizm, jak czytywanie nekrologow w gazetach@! A ze nie reagują? Pewnie wynika to ze ścisłej koncentracji władzy w ZG i organach PTTK w formie : "nic nie robic - bez jawnego przyzwolenia lidera!" I widac, że takiego przyzwolenia nie ma, a instutucja rzecznika prasowego w PTTK równiez do reprezentowania władz naczelnych PTTK na tut forum -widac tez nie istnieje? Cóż tego że pewne osoby odpowiadaja za finanse, niby szlaki, niby regulaminy odznak i szkolenia, jak nie ma przyzwolenia na bilateralną wymianę zdań, no bo z kim? Tacy wielcy, wybrani (demokratycznie - Ha ha) na 4 lata, mają się zniżać do polemiki z szara masa czlonkowską? napewno nie!

Od czasu do czasu zaprodukuje sie tu jakas szczególnie wredna , czy złośliwa osoba, aby nam utrącic nogi (czytaj napuścić na nas opinię publiczną na forum w takiej czy innej formie !) zaprezentując wizerunkową opinię prosto z magla na temat któregoś z bardziej dopominajacych się o cos tam, czy jakies stanowisko w nurtującej kwestii - ze strony forumowicza - i tyle!

A my co? [cytat] Możemy tylko ponarzekać [/cytat] No nie, piszmy smialo i demaskujmy wszelkich dekowników, fałsze, zakłamania i kit, a nawet jawne oszczerstwa, jakie nam sie tu na forum próbuje wciskać, co i raz! Stale i bezwzglednie! Efekt sam przyjdzie; już połowa kadencji została spaprana! Dwa latka zlecą prędko i przyjdzie czas bezwzględnego rozliczenia słodkiego nic-nie-róbstwa!

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?