Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Schronisko. Czy wyrzucić.
Autor: Agatka C.
Data: 2007-05-28 13:46:07

[cytat]Jakie zakrzyczenie, czy odmienne zdanie w dyskusji oznacza od razu zakrzyczenie przeciwnika. Przecież zgodziliśmy się, że nołołfens.
[/cytat]
tak sie po prostu poczulam. ciesze sie, ze niesłusznie :-)
[cytat]I podobnie jest w przypadku schronisk. Jedna skarga zapewne dużo nie uczyni, łatwo się wykpić i ale jeżeli skargi będą się pojawiały regularnie...
[/cytat]
ja nie zaczne. kiedyś już próbowałam zwrócić czyjąś uwagę na pewne nieprawidłowości, to już naprawwdę nieważne jak się to skończyło - grunt, że nie tak jak chciałam. i przez to przez przypadek troszkę zaśmierdłam. sprawa na szczęście przedawniona.

dodam że nie chodzi tylko o ilośc, ale moim zdaniem liczy sie też jakość. bo czym jest skarga wielu turystow np na niemiłą obsługę czy brudną łazienkę w porównaniu do skargi jednej osoby dot. np przywłaszczania sobie czyjejś własności lub stosowania nielegalnych używek? dla mnie nie ten sam kaliber.
ale powtarzam, słowa nie powiem, bo jestem sama, a nie mam natury Don Kichota aby walczyć w pojedynkę.

[cytat]No właśnie narzekania, a nie zgłaszanie nieprawidłowości[/cytat]
myślę że taka ilość powinna zwrocic uwage wladz nawet bez oficjalnego pisma. ale to moje zdanie, nie mam monopolu na wiedzę, więc być może nie jest słuszne.

ja już dziękuję za uwagę. postaram się więcej nie wypowiadać w tym temacie. mam nadzieje jednak że to co napisałam przyczyni się do krytyczniejszej i dogłębniejszej oceny pracy obiektów pttk oraz może znajdą się ludzie którzy zbiorą się w kupę i będą stali razem murem zgłaszajac jeśli to konieczne, skargę.

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?