Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Schronisko. Czy wyrzucić.
Autor: any
Data: 2007-05-28 13:06:33

[cytat]nie znam osobiscie, tym samym nie mam nic do Pana Kalarusa ani nie podejrzewam go o żadne ciemne sprawki.[/cytat]
Nawet hipotetycznie?
Oki, tak się składa, że Jurek reprezentuje spółkę Karpaty. :-)
I właśnie usiłuje się dowiedzieć czegoś na temat nieprawidłowości w zarządzanych przez siebie obiektach.

[cytat]fakt, ze gospodarze schronisk maja wieksze przebicie u wladz pttku niz turysci wydaje mi sie rzecza naturalna - tak jak w szkole... dyrektor[/cytat]
Nie jest to najlepsza analogia, bo jednak relacje są ciut inne.
Ale spróbujmy.
Owszem nauczyciel z długim stażem, cieszący się dobrą opinią na pewno cieszy się większym zaufaniem dyrektora niż uczeń będący w szkole "przelotem". Ale zastanówmy się co by było, gdyby skarg na nauczyciela pojawiło się więcej i z kilku różnych źródeł. Czy dobry dyrektor nie zweryfikowałby swojej opinii, przynajmniej do stopnia, który nakazałby mu baczniej przyjrzeć się sprawie?

I podobnie jest w przypadku schronisk. Jedna skarga zapewne dużo nie uczyni, łatwo się wykpić i ale jeżeli skargi będą się pojawiały regularnie...

I w dodatku skargi różnych osób, z różnych środowisk...

I może wtedy jednak te skargi odniosą skutek. I nie będzie bezcelowe zgłaszanie nieprawidłowości...

[cytat]dodam tylko ze nie jednokrotnie są narzekania na rozne obiekty (na przyklad podam Stare Wierchy)[/cytat]

No właśnie narzekania, a nie zgłaszanie nieprawidłowości. Zgłaszanie w trybie normalnie przyjętym, czyli na adres spółki Karpaty, podpisane.
Ja osobiście przyznam, że bardzo lubię Stare Wierchy, jako miejsce, schronisko uważam za normalne, w średniej dla tego typu obiektów. A jedynie co mi tak sprawiło przykrość to osa, która użądliła mojego wówczas trzyletniego syna, ale chyba za to nie odpowiada spółka.

A przy okazji, pomimo powszechnych narzekań na Stare Wierchy, ciekaw jestem ile wpłynęło do PTTK i spółki Karpaty formalnych zgłoszeń nieprawidłowości w tym obiekcie?
Jurku możesz podpowiedzieć?
[cytat]cóż spowodowało takie zakrzyczenie mnie[/cytat]
Jakie zakrzyczenie, czy odmienne zdanie w dyskusji oznacza od razu zakrzyczenie przeciwnika. Przecież zgodziliśmy się, że nołołfens.
Mamy odmienne zdania, więc dyskutujemy...

pozdrawiam
any

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?