Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Schronisko. Czy wyrzucić.
Autor: Agatka C.
Data: 2007-05-28 12:46:37

nie wiem czy z kontekstu mozna wywnioskowac o kogo chodzi - byloby to dziwne, bo nie pisalam o jednym obiekcie.
[cytat]No to postaw się teraz na miejscu obecnego tutaj Jurka Kalarusa, który właśnie czysto hipotetycznie dowiedział się o swoich potencjalnych ciemnych sprawkach - czysto hipotetycznie oczywiście.
[/cytat]
nie znam osobiscie, tym samym nie mam nic do Pana Kalarusa ani nie podejrzewam go o żadne ciemne sprawki. chodzilo mi o motywy dzialania turystow, ich slusznosc pozostawiam do oceny im samym, nie mnie to oceniac.

chodzilo mi o to ze niektorzy wola siedziec cicho jesli im cos jakos strasznie nie zawadza, niz to ruszac... bo niestety obawa jest taka, ze jak sie ruszy cos smierdzacego (np zle traktowanie w obiektach) to mozna samemu przypadkiem zasmierdnąć. a tego nie chcę, ani ja, ani jak sądzę nikt inny.

fakt, ze gospodarze schronisk maja wieksze przebicie u wladz pttku niz turysci wydaje mi sie rzecza naturalna - tak jak w szkole... dyrektor predzej zawierzy uczniowi ktory twierdzi ze sie nauczyciel uwziął, czy nauczycielowi ktory podkresli nieznośne zachowanie ucznia?

dodam tylko ze nie jednokrotnie są narzekania na rozne obiekty (na przyklad podam Stare Wierchy) i nie slyszalam zeby dokonaly sie tam drastyczne zmiany na plus. to wlasnie powoduje moje przekonanie o bezcelowości zgłaszania nieprawidłowości.

jednoczesnie nie uważam żeby moja wypowiedz kogoś obrażała lub naruszała jego godność/dobra/opinię/imię/itp. w związku z czym zastanawiam sie cóż spowodowało takie zakrzyczenie mnie? tożto tylko zwykła wypowiedź dotycząca bezimiennych osób rezydujących w bezmiejscowych obiekach.
pozdrawiam.

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?