Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Kim jesteś Karolu?
Autor: Łukasz Aranowski
Data: 2007-05-06 21:13:27

Witam!

Przez 9 dni wędrowałem z namiotem i gitarą po naszych pięknych Bieszczadach i Beskidzie Niskim. Skończyłem, jak zwykle, w Jaśliskach, skąd właśnie przed chwilą wróciłem. I patrzę co to się dzieje... :-)

* * * * * *

Nie da się ukryć, że [b]Karol Wójcik[/b] to postać wielce tajemnicza. Skasował już swój profil, dlatego nie możecie już kliknąć w jego nicka. Zasmuconych uspokajam, że pisze on jednak dalej na nasze Forum jako [b]Witold Witek[/b].

Niewątpliwie jednak nie jest Lucyną, gdyż Lucyna pisze z Podkarpacia, a nasza tajemnicza postać pisze ze środkowej Polski - gdzieś z pomiędzy Łodzi i Warszawy. :-)

* * * * * *

Pisanie anonimowo na nasze Forum przybiera na sile. W zasadzie nie da się weryfikować prawdziwości podawanych w profilach danych, ale bardzo łatwo można weryfikować ich nieprawdziwość. W tym konkretnym przypadku rzuca się ona w oczy.

A Krzyśka uspokajam. Kimkolwiek tajemniczy Witek, tudzież Karol nie jest - Towarzystwo zna bardzo dobrze, a co za tym idzie prawie na pewno do niego należy lub należał. Sądzę, że w przeciągu niezbyt długiego czasu okaże się któż zacz... :-)

Pozdrawiam,
Łukasz

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?