Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: nowe?
Autor: Łukasz Aranowski
Data: 2007-04-10 15:29:00

Czołem!

Jedną rzecz przeoczyłem. Najpierw bowiem odpisałem na Twoje poprzednie maile, a potem zobaczyłem komu odpisuję. Faktycznie, co to jest CMS uczyć Cię nie muszę. :-)

Niemniej jednak faktem jest, że wydawanie jakiegokolwiek pisma w obu wersjach na raz - papierowej i HTML-owej - pochłania więcej pracy. Dlatego może po prostu... zrezygnować z wersji papierowej. A wtedy będzie budżet na normalne zapłacenie za "pierwszy krok" i nie trzeba będzie czekać na Twój wolny termin. :-) Prościej, efektywniej i bardziej naturalnie.

Dobry CMS będzie PDF-a generował automatycznie z tych materiałów, które są - to dla zwolenników materiałów drukowanych.

Teraz co do serwera. Tuż przed moim odejściem z pracy w ZG PTTK miała nastąpić migracja na zupełnie nową konfigurację serwera PTTK. Jednak dostałem pilnie inne zadanie, zająłem się nim, no i... task spadł na mojego następcę. Nie śledzę obecnie losów tej sprawy, ale rozumiem, że z jakiś przyczyn została ona zawieszona. Przykro mi. Też cierpię z tego powodu dłubiąc przy kodzie forum.

Pozdrawiam,
Łukasz

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?