Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: nowe?
Autor: Amotolek
Data: 2007-04-10 10:43:41

W tej chwili technologia u mnie jest taka, że większość (prawie wszystkie dłuższe od 4 kartek!) biuletyny i prezenrtacje wyemitowane w PDF,a tym osławiony "Gościniec" zapisuje na płyty CD w calości, albo przynajmniej linki do nich, bo na moim kompie (Acrobat Nr 4 , 64 MB RAM i cieniutki dysk) - nie daje się tej sieczki nawet pzreczytać!
Nastepnie na cudzym, bardziej wypasionym kompie - otwieram interesujący mnie plik PDF, kopiuję z niego, przeważnie do Worda, teksty i zdjecia i taką metoda "krola Ćwieczka" staram sie odczytywać i zapisywać z mozołem co ważniejsze wiadomości. Resztę tekstu - vide "Gościniec" gdzie tzn ustępy ku "pokrzepieniu serc zasuszonych działaczy", traumatyczno-epitafialne i inne wypełniacze grubej ksiegi - sobie w tym kontekscie oczywiście daruję, po bardzo pobieżnym ich przejrzeniu.
Natomiast odwzorowywanie prezentacji z PDF do Power Point , to juz jest kompletny horror, przy narzedziach sortferowych
jakimi dysponuję, ale to już nie za bardzo dotyczy tematu wydawania biuletynów!
Wszystko to oczywiście potem (po odczytaniu i pzretransponowaniu) pracowicie nagrywam na płytę CD lub przesyłam sobie sam - pocztą elektroniczną. Ale nieodparcie niestety uważam, że to praca syzyfowa i robota głupiego, jak sie chce koniecznie mieć dla siebie w miare trwały, podręczny zapis z treści wyemitowanych w PDF!

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?