Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: zmiany z zarządzie oddziału
Autor: Amotolek
Data: 2007-03-28 19:11:23

[cytat] Poczytałem blogi i wcześniejsze posty [/cytat]

Świetnie, jest trochę tego..... Byłoby więcej, ale upierdliwe zakneblowanie mnie (niby częściowe, ale na pewno bezzasadne i jakoby czasowe z mętnym uzasadnieniem do tego!) wywołuje niezbędne skróty myślowe i pisanina jest oczywiście kosztem lepszego stylu, przyporządkowania do właściwego wątku itd.

[cytat] Antoni o co konkretnie walczysz.[/cytat]

Jednak Cię przeceniłem! Inni – i to znacznie młodsi ale i znacznie starsi od Ciebie, z różnych środowisk - prędko się połapali o co biega, zresztą wyraźnie to napisałem! O prawdę i uczciwość w Towarzystwie, bez kolesiostwa i wizerunkowania!

[cytat] Etyka i honor - nie wymaga kodeksów.[/cytat]

To Ci się tak tylko wydaje. Przeczą temu patologie opisane w wielu (zbyt wielu) sprawach koleżeńskich zalęgających (bez nadania im biegu przez wiele lat) w GSK PTTK Inne Towarzystwo, w którym mam zaszczyt przewodniczyć GSK od trzech kadencji, też się nie ustrzegło pewnych patologii, ale tam je dostrzeżono, szybko polikwidowano wstydliwe sprawy i zapisano podstawowe reguły etyki i honoru w omawiane kodeksy. W PTTK GSK pilnuje tylko absurdalnego (moim zadaniem) postanowienia regulaminowego, że osoby wykluczone z PTTK przywraca się z pompą w szeregi po 5 latach! Niektóre konkretne przypadki świadczą, że taka łaska ma określone wady. To nie wykluczenie jest, a tylko zawieszenie na lat 5! Tak nie może być !

[cytat]W końcu jaki powinien być koń - każdy wie.[/cytat]

tak, to truizm z przedwojennej encyklopedii

[cytat] ZG i Komisje mają w nosie Twoje skargi - czyli PTTK lekceważy Członka o prawie 50 latach działalności na jej rzecz.[/cytat]

A czy to jest dobrze?

[cytat]Delegaci na Zajazd czy piszący tu Członkowie ZG nic nie widzą, nic nie czytają. Niczego złego o Sobie nie myślą - pewnie tak mogą.[/cytat]

Oczywiście, na Zjeździe podnieśli grzecznie rączki zgłaszając osobisty akces do ciężkiej pracy społecznej na rzecz Towarzystwa, a zaraz po Zjeździe uszki do skorupki jak ślimaki i............ aby przetrwać 4 latka , do następnego Zjazdu! A mzoe jeszcze się znowu załapać na kolejna kadencję ? Przecież to jest chore!

[cytat] Krótko - to jest bardzo głupia sytuacja świadcząca o ... o kim? [/cytat]

No właśnie? Ciekawy jestem odpowiedzi!

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?