Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Duża GOT - pytanie
Autor: Teo
Data: 2007-03-27 12:23:01

Mam problem ze zlokalizowaniem punktów pośrednich do dużej GOT. W wykazie w regulaminie (posługuję się tym z 2000 roku, ale te punkty się chyba sie nie zmieniły dotychczas) w grupie S.11-S.21 bez S.19 są wymienione takie dwa punkty: Grodziec(803) oraz Sowie Skały(730). Punktów tych nie znalazłem na dostepnych mi mapach. Drogą dedukcji konfrontując z graficznym wykazem punktów do małej GOT ustaliłem, że Grodziec to prawdopodobnie szczyt funkcjonujący na mapach jako Grodczyn. Co do Sowich Skał to nie wystepują one w części graficznej. Z niesprawdzonego źródła mam informację, że chodzi o Skały Puchacza, co ze względu na miejsc w regulaminie i lokalizację na mapie byłoby logiczne. Gorąca prośba; czy może ktoś potwierdzić moje informacje lub naprowadzić mnie na właściwy trop.
I jeszcze jedno pytanie; czy ewentualne uwagi (co do funkcjonalności regulaminu) można komuś zgłaszać np. Komisji Turystyki Górskiej ZG PTTK (czy są jakieś procedury, czy też w formie spontanicznej np mailem) lub też poprosić o interpretację; jeżeli tak to do kogo najlepiej się zwracać (nie lubię "przeszkadzać" i nie chciałbym wysłać maila do pani księgowej)

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?