Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: z końskiego grzbietu.....
Autor: JanMaciej...
Data: 2007-02-13 07:38:39

[cytat] .... nawet kielecki pttk nie ma o tym pojecia.....[/cytat]
Koleżanko Agnieszko, może takie małe co nieco pomoże;
http://gosciniec.pttk.pl/09_2003/index.php?co=033
………………………………………………………………………………………..
[b]Gościniec[/b] Nr 5(9)/2003
Kwartalnik POLSKIEGO TOWARZYSTWA TURYSTYCZNO-KRAJOZNAWCZEGO

[b]Z kopyta w Góry Świętokrzyskie[/b]

… Miły gospodarz okazał się być zainteresowany także turystyką jeździecką i zaproponował, że użyczy nam swojej świetlicy na ewentualne spotkanie z właścicielami ośrodków i turystami konnymi.

… Na spotkanie przybyło 17 osób, w tym właściciele siedmiu ośrodków. W krótkim wystąpieniu przedstawiłem działalność Komisji Górskiej Turystyki Jeździeckiej ZG PTTK, a Kazik Kocjan opowiedział, jak to działa w praktyce na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Wszyscy byli żywo zainteresowani współpracą z PTTK, szczególnie systemem naszych odznak, możliwością afiliacji ośrodków oraz utworzeniem Świętokrzyskiego Szlaku Konnego PTTK.

Na spotkanie przybyli także przedstawiciele Zarządu Oddziału PTTK w Kielcach i, korzystając z ich obecności, zaproponowałem zainteresowanym wstąpienie do PTTK oraz powołanie do życia Świętokrzyskiego Klubu Górskiej Turystyki Jeździeckiej PTTK, co ma nastąpić na kolejnym naszym spotkaniu w marcu. Tak więc ostatnie nasze góry zostały włączone w orbitę zainteresowania naszej komisji. Ruszyliśmy "z kopyta" w Świętokrzyskie Góry.

Marek P. Krzemień
…………………………………………………………………………………

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?