Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Rybka albo pipka:-)
Autor: Amotolek
Data: 2007-02-04 10:20:15

[cytat] Poza tym na pewno jeździsz czasami pociągiem,[/cytat]

Z pociągami już jest ostatnio znacznie lepiej! Są w składzie całe wagony gdzie palenie jest zabronione! Takze na korytarzach, w przedsionkach i kiblach 9pzrepraszam toaletach:-))! Piszę tu o pospiesznych i TLK, bo takimi najcześciej jezdę; ale podobno w ekspresach jest podobnie! Zdarzylo mi sie kilka razy, gdy zdybałem takiego smierdziela w korytarzu i przedsionku kopcacego tam gdzie zabronione, że dobre słowo nie pomagało (palacz wszystko wie lepiej!) i wtedy musiałem sie juz pare razy uciec do propozycji nie do odzrucenia, ze go wurzuce na pysk z pociagu! Co bylo starchem raczej teoretycznym , bo w czasie jazdy dzrwi sie nie otwieraja ,a pchać takiego byka (czy nawet konusa!)przez okno, to mi sie nie chciało. Zresztą wyrzucanie ludzi z pociagu jest pzrecież relatywnie wyżej karane, niż palenie mimo zakazu :-)

[cytat] Palacze nie cuchną jedynie w autobusach... [/cytat]

Tu sobie pozwole miec odrębne zdanie, które już kiedyś wczesniej napisałem: "obrzydliwy ćpun papierosowy wciąga łapczywie dyma jak najdłuzej jeszcze przed wejsciem na stopień i przed zamknięciem drzwi, a potem taki śmierdząca/y (dotyczy to takze niestety i płci pieknej!:-() pakuje sie do busa :-(. Pytanie pomocnicze dla czystości procesowej : - gdzie rzuca peta? Kto zgadnie? Fujjjjjjjjj!!!!!!!!!!

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?