Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Szósta klepka :-)
Autor: Amotolek
Data: 2007-01-20 17:55:02

[cytat]długo Antoś szukałeś i znalazłeś.....[/cytat]
Długo nie szukałem, spoko. Otworzyłem tylko gazete i rzuciło mi sie w oczy podobieństwo sytuacyjne, jak byk!

I równie pasujacy do rozhołowia w PTTK - artykuł inny na tej samej stronie co tamten. Wystarczy podstawic odpowiednie zamienniki i mamy to tak jak u nas, tutaj!:

[cytat][cytat]

Na moje kiepełe

Czy my Jeszcze możemy śpiewać?

- Ciężkie czasy przyszły na naszych Bożych pośredników! A jeszcze lepiej by gdyby one przyszły na naszych polityków! Ci to dopiero maja grzechów na sumieniu! Przykładowo, cała nasza polityka zagraniczna to jeden wielki kryminał! Mówię tobie Karol, że jak ja bym się nazywał mazowiecki czy ten Skubiszewski, to ja bym sobie honorowo palnął w łeb!

- O ile ty Pinkus, masz takie zapotrzebowanie, to ja mogę ciebie palnąć! Chcesz/ Poza tym to ja wiem, o co tobie się rozchodzi. O to, ze myśmy z Niemcami idiotycznie pograli i samobójcze dla nas układy z nimi popodpisywali! A ciekawe, czy ty byś nie podpisał, jakby oni na ciebie bardzo paskudne papiery mieli?!

- U wa! Jakby oni na mnie brzydkie kwity mieli... to ja... to ja bym się z polityki całkiem wypisał!

- I dlatego ty, Pinkus, nie jesteś polskim politykiem! Bo polski polityk trzyma się żłobu rękami, nogami i innymi częściami ciała! Od żłobu jego można odrąbać tylko siekierą, albo wyrokiem sądowym!

- Sioj! Teraz wreszcie zrozumiałem, dlaczego ostatnio w Polsce buduje się kryminały klasy lux, z apartamentami, telewizorami, siłowniami, basenami, masażystkami i innymi rozpustami! I mnie szlag trafia na to, ze ja musze za to płacić, ale żadnych szans nie mam, żeby z takiego cymes kryminału skorzystać !

- Bo nie dla psa kiełbasa, Pinkus! Władza buduje kryminały dla siebie, a nie dla ciebie! Jak ty się będziesz tam pchał, to co najwyżej usłyszysz: „ Spieprzaj dziadu !”

- Dobra, dobra Karol, ja jestem, dajmy na to, stary dziad, ale jak ma w tym kraju, i w takich układach, żyć polska młodzież?

- A kto się nią w Polsce przejmuje oprócz niektórych dziennikarzy? Przecież każdy młody człowiek po studiach jest przez nasze władze, w sposób pośredni lub bezpośredni, traktowany jak pijak i nierób, któremu z nieznanych przyczyn nie chce się zmywać garów na Zachodzie!

- Git! Karol! Oni wyjada na Zachód, ale ich potencjał intelektualny prędzej czy później wybuchnie i zapewni sławę, pieniądze i dobrobyt całemu społeczeństwu!

- Niestety, Pinkus, nie naszemu! A nasi politycy o tym nie myślą. Oni kichają na młodzież! Dla nich jest ważne tylko jedno: forsa, forsa, forsa! Natychmiast, zaraz, tu i teraz! Dlatego choćby ostatnio nasz rząd te nędzne pieniądze, przeznaczone na stypendia studenckie, wziął i przeznaczyły na swoje pobory! Tfu! Co za podła doraźność i doraźna podłość!

- Powiedz Karol? Czy my jeszcze mamy prawo śpiewać: „Jeszcze Polska nie zginęła”?

PINKUS z Zielonej Góry (Adres u redakcji) magazyn@gazetalubuska.pl

[/cytat]

Wg Gazety Lubuskiej z dnia 12/13 stycznia Nowego Roku (Magazyn, str. 5)

[/cytat]

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?