Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Szósta klepka :-)
Autor: bialyzibi
Data: 2007-01-20 11:30:38

"Kurcze blade", długo Antoś szukałeś i znalazłeś to co trzeba. Teraz mi się w głowie tak rozjaśniło że "głowa boli"
Piszemy o "górze" z nazwiska a oni jak "te betony od Listkiewicza "siedzą cicho, widocznie czekają na pomnik z betonu taki jaki zapowiadają ze zostanie postawiony zarządowi PZPN.
Ukazała się "relacja" ze "sprawowania władzy" w moim czyli "najlepszym oddziale PTTK w Polsce". Pisana przez "właściwe osoby" czyli zarząd sam sobie wystawia "pomnik chwały" lub "laurkę". Nie zapomina o "szkodnikach" których należy tępić...chyba najlepiej azotoksem. Ta żałosna kronika ma jednak rację bytu bo nikt nie weryfikuje bzdur i pomówień w niej napisanych.Jakby nawet chciał postawić przecinek we właściwym miejscu to "jedyni prawdziwi członkowie oddziału" do tego nie dopuszczą. Mógłbym podać mnóstwo przykładów ale post byłby dłuższy niż Antosia więc odpowiedzi na zapytania, przykłady prezentuję na priva.
Nikt nie weryfikuje tych brednii a one sobie "wiszą na stronie" i pewnie wisieć będą aż nie pojawi się eks-Lipiec i nie zrobi z tym porządku.
Twój pomysł Antoś jest świetny, "prawdziwych" członków wyposażyć w zielone berety .Niech się wyróżniają na tle pozostałej "hołoty"
Już zaczynam zbierać do beretu drobne składki. A na przyjaznych forach rozreklamuję tą akcję.
Pozdrawiam Zibi

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?