Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Markowe Szczawiny
Autor: Beskidzki
Data: 2007-01-14 15:04:24

[cytat]Akurat Sylwester jest to dzień specjalny, kiedy to (z oczywistych przyczyn) na miejsce w schronisku bez rezerwacji oraz na ciszę nocną nie mamy co liczyć. I nie ma co udawać niewiniątka - po prostu usiłowaliście wprosić się "na krzywy ryj" na zabawę sylwestrową.[/cytat].
Dlaczego to Łukaszu w tak jednoznaczny sposób oceniasz Piotra i jego kolegów? Przecież pisze on wyraźnie, że chciał spędzić Sylwestra na Babiej Górze, a nie "na krzywy ryj" w schronisku na Markowych Szczawinach.

Może i mógł, choć wcale nie musiał upewniać się telefonicznie czy w ten "specjalny dzień" czy raczej "specjalną noc" wolno mu będzię wstapić w progi schroniska, ogrzać się, odpocząć czy nie daj Boże jeszcze napić się gorącej herbaty.

Rozważ możliwość, że nie każdy turysta latami wędruje po górach i nie każdy poznał wszystkie związane z nimi obyczaje, również i te niepisane.

Jak słusznie Genio zauważył, w regulaminie schronisk PTTK nie ma wzmianki o "specjalnych dniach".
Apeluję więc do Władz PTTK o zminę nimiejszego regulaminu i uwzględnieniem w terminarzu działalności obiektów PTTK z góry zaplanowanych ograniczeń w działalności schronisk w dni świąteczne, Sylwester itp. oraz ograniczeń tych dniach mniej planowanych i mniej przewidywalnych jak. np. wesele na Hali Miziowej, co by jakowi nmiej doświadczeni (turystycznie i życiowo) wędrowcy byli mniej zdziwieni.
Pozdrawiam Marian.

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?