Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: Za co płacimy w schroniskach?
Autor: ~Marek Wojsław
Data: 2003-02-25 08:43:17

Witaj Grzesiek!
Niestety, sytuacje opisane przez Ciebie (jak i podobne) zdarzają się coraz częściej w schroniskach PTTK. Przyczyn jest wiele (vide wątek Edka Kudelskiego, czy mój "Turysti buty zdejm!"). Ja podam przykład pozytywnego nastawienia do turystów w schronisku "Hotelik Pod Tarnicą" w Wołosatem. Nie jest to obiekt PTTK, ale czy w schroniskach PTTK-owskich nie może tak być?!
Spaliśmy tam z grupą 25-osobową, 25/26 stycznia br. Przyjęto nas bardzo sympatycznie, w pokojach bardzo ciepło, mogliśmy wysuszyć odzież i buty po ciężkiej wędrówce na trasie Przełęcz Wyżniańska - Mała Rawka - Wielka Rawka - Ustrzyki Górne. Śnieg głęboki, miejscami do połowy uda, w dodatku ciężki, mokry. Wiadomo jak się po takiej kilkugodzinnej wędrówce wygląda. Duże, gorące kaloryfery + rury doprowadzające wystarczyły by przez te kilka godzin nocnych nasza odzież wysuszyła się.
Dodatkowo do dyspozycji oddano nam kuchnię z jadalnią: kuchenka gazowa, czajnik elektryczny, gary. Czego więcej potrzeba? Aha gorący prysznic też był.
To tyle. Daję ten przykład do przemyślenia władzom PTTK odpowiadającym za zarządzanie schroniskami.
Pozdrawiam -
Marek

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?