Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Re: GOT - może uprościć liczenie.
Autor: Rosenand
Data: 2006-12-13 12:57:11

[cytat]Janusz, chyba źle mnie zrozumiałeś. O kwestiach naprawdę budzących wątpliwości jak najbardziej trzeba dyskutować, wnioskować , wręcz żądać zmian.[/cytat]

Ja myślę, że to Pan źle zrozumiał kolegę Janusza. Pisząc

[cytat]Zbigniewie, spokojnie.
Naprawdę uważasz, że dyskusje o "kwestiach naprawdę skomplikowanych" w regulaminach odznak turystycznych z są niepotrzebne?[/cytat]

miał na myśli (przynajmniej tak wynika z poprzednich postów), że fragment regulaminu

[i]§ 14

Wątpliwości mogące wyniknąć z interpretacji niniejszego regulaminu rozstrzyga Komisja Turystyki Górskiej ZG PTTK.[/i]

nie ma większego sensu. Pan, Zbigniewie, stwierdził, iż owe wątpliwości mają być rozstrzygane przez KTG tylko, gdy są "naprawdę skomplikowane", natomiast, jak mówi Janusz, skomplikowanych wątpliwości w ogóle nie powinno być w regulaminie dotyczącym prostej sprawy, jaką jest GOT. A jednak autorzy regulaminu sami przewidzieli możliwość wystąpienia wątpliwości interpretacyjnych.

No ale nieważne, to tak tylko żebyśmy się zrozumieli. A jak już zeszło na temat opłat: czy opłatę za odznaki można wnieść u samego przodownika, podczas weryfikacji? To pytanie dotyczy również odznaki STA, bo na stronie tej odznaki widnieje prośba o wpłacanie na konto, a ja wolałbym gotówkowo, jeśli to nie problem.

Pozdrawiam,
Andrzej Różyński

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?