Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Zgłoszenie do moderatora

Jeżeli uważasz, że ta wiadomość łamie regulamin naszego forum lub netykietę albo w inny sposób narusza zasady dyskusji - zgłoś to do moderatora.

Zgłaszana wiadomość

Temat: Unici Podlascy :-)
Autor: Amotolek
Data: 2006-11-28 12:34:10

[cytat]Wiesz co teraz robię? Piszę opisy tras na dużą srebrną OTP. W tym roku wędrowałam z mężem po Południowym Podlasiu, a przebytą trasę nazwałam "Śladami unitów podlaskich i osobliwych miejsc". [/cytat].

Przepraszam ze dopiero teraz do tego nawiazuję, ale czas ucieka przez palce jakoś :-(. Bardzo pieknie że coś takiego opracowujesz! Przy okazji moze zdopingujesz innych do przygotowania tamże tras kolarskich i motorowych?
Z tego co wiem to jakis rajd na temat Unitów Poslaskich robil kiedys oddział PTTK "Podlasie" w Siedlcach, bodajże nawet kolarski?
I tu wpadamy w pułapkę semantyczna, bo piszesz, że wedrowaliście po Poludniowym Podlasiu, a miałaś zapewne na mysli nie pólnocno -wschodnie mazowsze, tylko jakby Bialostoczczyznę? To tak jak kiedyś stało hasło byłej PZPR: Mówię partia, a mysle Lenin? :-)

Wydaje mi sie,ze kontakt z mazowieckim oddzialem "Podlasie" moze Ci jakos ułatwic usystematyzowanie tej kwestii, gdzie naprawde Ci Unicy grasowali w swoim czasie.
pozdrawiam serdecznie ANT:-)

Formularz zgłoszenia

Przedstaw się
Podaj swój e-mail
Wpisz rok założenia PTTK
zabezpieczenie antyspamowe
Uzasadnienie
Dlaczego zgłaszasz tą wiadomość?